loader

Jest wiele stylów dekoratorskich, które przykuwają uwagę i są bardzo efektowne. To w jakim stylu urządzimy nasz dom, zależy tylko i wyłącznie od tego, w jakim otoczeniu dobrze się czujemy. Ale warto też wziąć pod uwagę to, co jest aktualnie modne. Bo dzięki temu można mieć pięknie i stylowo urządzony dom, który przez dłuższy czas będzie cieszył nasze oczy i poprawiał nam samopoczucie. Warto też czasem spróbować czegoś nowego, otworzyć się na nowości i inne ciekawe style wnętrz.

Nowatorski styl indyjski

Style dekoratorskie w jakich urządzamy wnętrza swoich domów, są mocno zróżnicowane. Wszystko zależy od naszych gustów i potrzeb. Niektóre z nich są dosyć stonowane inne jak na przykład styl indyjski, są bardzo energiczne, mocne i zdecydowane. Takie style mocno zmieniają wnętrza, sprawiają że są one całkiem inne i inni klimat się w nich tworzy. Jeśli więc planujemy remont w domu a szczególnie zamierzamy wyremontować poddasze, to warto się zastanowić nad urządzeniem tego wnętrza w stylu indyjskim. Ten styl idealnie nadaje się na poddasze, zwłaszcza jeśli w tym miejscu ma zostać urządzona sypialnia.

Stylowe wnętrza indyjskie

Styl indyjski z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny we wnętrzach, coraz więcej osób urządza sobie indyjskie wnętrza w swoich domach. Znaczy to, że jest to interesujący styl o wielu zaletach. To co określa w kilku słowach ten styl to na pewno zdecydowane barwy, energia i pasja. Indyjski styl to z pewnością przesyt kolorów, intensywnych odcieni, które dodają energii i kojarzą się z wielkimi pasjami. To także mnogość materiałów i struktur, które sprawiają że wnętrza stają się niezwykle interesujące.

Poddasze w stylu indyjskim

Remont poddasza i zaaranżowanie go na styl indyjski, to ogromne wyzwanie ale jakże ciekawe. Pierwszym krokiem jest przemalowanie ścian na poddaszu. Kolorystyka tego pomieszczenia powinna oscylować pomiędzy odcieniami czerwieni, pomarańczu, zieleni i złota, bo są to podstawowe kolory takiej stylistyki. Można dowolnie mieszać ze sobą te kolory, im będzie bardziej kolorowo tym bardziej uchwyci się klimat Indii w tym wnętrzu mieszkalnym. Jeśli zaś chodzi o materiały, to z pewnością metalowe wykończenia mebli i dodatków będą pasować do takiego wnętrza. Do tego mnóstwo kolorowych i miękkich dodatków, takich jak liczne poduszki, koce, dywany, zasłony, obrazy na ścianach itp z pewnością idealnie będą się komponować z indyjskim wnętrzem. Sypialnia urządzona w stylu indyjskim, powinna być nie tylko energetyzująca, ale też klimatyczna i nastrojowa. Jej umieszczenie na poddaszu z pewnością ułatwi zadanie w czasie urządzania tego pomieszczenia. Czym więcej ozdób, kolorów, fasonów i struktur, tym lepszy efekt się uzyska. Stworzy się sypialnię, w której nie tylko będzie się dobrze spało ale też odpoczywało i relaksowało o każdej porze dnia. Dodatkowo klimat w takim wnętrzu można stworzyć dzięki świecom zapachowych i patyczkom aromatyzującym. Różne olejki zapachowe, kwiaty, kadzidełka dopełnią klimatu indyjskiej sypialni na poddaszu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *